Zmiany w składzie Zarządu Głównego Samorządu Studentów

23 maja 2019 roku, Uczelniany Parlament Studentów zebrał się, żeby dokonać zmian w składzie Zarządu Głównego Samorządu Studentów, wynikających z powstałych na rok 2019/2020 wakatów.

Roman Koński, Paulina Szajwaj i Michał Cięciel, dotychczasowi członkowie Zarządu Głównego Samorządu Studentów i wieloletni działacze samorządowi, kończą z tym rokiem studia na naszej Uczelni i tym samym kończy się też ich kariera w Samorządzie Studentów. Dziękujemy im za te wspólne lata pracy i ogromne zaangażowanie na rzecz społeczności studenckiej.

Przewodnicząca ZGSS, Natalia Bierezowicz przedstawiła Parlamentowi proponowane zmiany w składzie Zarządu. Wiceprzewodniczącym Zarządu pozostanie Andrzej Patyra, który jednak nie będzie juz Przewodniczącym Komisji Dydaktyki – tę funkcję od października obejmie Katarzyna Plona, studentka Elektroradiologii i Zdrowia Publicznego. Drugim Wiceprzewodniczącym zostanie Mariusz Bochnia, dalej pełniąc swoją funkcję jako Przewodniczący Komisji Informacji i Promocji.

Na stołku Przewodniczącego Komisji Kultury, dotychczasowego Przewodniczącego Michała Cięciela zastąpi od października Jakub Olszewski, obecny Wiceprzewodniczący tej Komisji – student kierunku lekarskiego. Przewodniczącą Komisji Sportu i Turystyki Paulinę Szajwaj również zastąpi jej zastępca – Jakub Kołodziejek, student kierunku lekarsko-dentystycznego.

Bez zmian pozostanie funkcja Sekretarza Zarządu, którą wciąż pełnić będzie Jakub Białkowski.

Parlament zaakceptował proponowany skład Zarządu Głównego Samorządu Studentów, w związku z czym zacznie on pracę od 1 października 2019 roku. Poniżej przedstawiamy szczegółowy wykaz członków Zarządu wraz z danymi kontaktowymi. Możecie go także znaleźć w zakładce Zarząd Główny Samorządu Studentów, gdzie znaleźć można również informacje o poprzednich kadencjach Zarządu.

Kadencja 2019-2020

Natalia Bierezowicz