Zmiana zasad prowadzenia dokumentacji przebiegu studiów

Drodzy Studenci!

Przed rozpoczynającym się rokiem akademickim mamy dla Was garść bardzo ważnych informacji!

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z Zarządzeniem Rektora numer 61 z dnia 5 czerwca 2019r. w sprawie prowadzenia obsługi studentów z wykorzystaniem Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Proces Kształcenia (http://dokumenty.wum.edu.pl).

Na podstawie powyższego zarządzenia dokumentacja przebiegu studiów studenta prowadzona jest w elektronicznych indeksach oraz w kartach okresowych studenta prowadzonych również w formie elektronicznej.

Nowy wirtualny dziekanat znajdziecie pod adresem: wd.wum.edu.pl

Każde indywidualne konto studenta jest na bieżąco uaktualniane – uzupełniane są poszczególne oceny z całego toku studiów oraz wpisane są zrealizowane praktyki.

Również z poziomu Wirtualnej Uczelni możecie uaktualnić Wasze dane (podania -> zmiana danych kontaktowych -> wyślij podanie).

Od 1 października pojawią się dodatkowe opcje, także zachęcamy do śledzenia zmian na bieżąco.

Bardzo prosimy, aby każdy z Was po zalogowaniu do Wirtualnej Uczelni sprawdził oceny z wcześniejszych egzaminów i zaliczeń, które zostały już wprowadzone.

Wszelkie błędy i nieprawidłowości prosimy zgłaszać mailowo do odpowiedniego dziekanatu.

Zachęcamy również do zapoznania się z nową formą wysyłania wiadomości do poszczególnych dziekanatów (wiadomości -> nowa wiadomość -> dodaj odbiorców). Dzięki temu Wasza wiadomość zostanie od razu przypisana do Waszego konta i na pewno nie zostanie przegapiona.

O wszelkich nowościach będziemy Was informować na bieżąco!