Pokoje jedno- i dwuosobowe w akademikach

Osoby ubiegające się o pokoje jedno- i dwuosobowe w Domach Studenta proszone są o przesyłanie podań na adres e-mail samorzad@wum.edu.pl w terminie do 20 września 2022 do godziny 23:59.

Wszystkie podania zostaną rozpatrzone po południu 22 września, a informacja zostanie przekazana od razu do Administracji Domów Studenta oraz samych zainteresowanych pocztą elektroniczną. Jest to jedyna droga na złożenie podania. Nie będą rozpatrywane podania przysłane pocztą tradycyjną. Jeśli ktoś złożył podanie o pokój wraz z podaniem o miejsce w akademiku prosimy dosłać je na ww. adres email. Zasady:

1. O miejsce w pokoju jedno- i dwuosobowym ubiegać się mogą studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którym przyznane zostało miejsce w akademiku przez Komisje Stypendialną (daty komisji na stronie Biura Spraw Studenckich).

2. Podanie należy przesłać do 20 września 2022 do godziny 23:59.

3. Podanie należy przesłać w załączniku do e-maila w pliku PDF lub DOC/DOCX. 7. W podaniu należy zamieścić następujące informacje: – Imię i nazwisko; – Kierunek i rok studiów (rok na który idzie kandydat w roku akademickim 2022/2023); – Numer telefonu; – Czas dotychczasowego zakwaterowaniu w DS; – Opis działalności naukowej; – Opis działalności w organizacjach (z uwzględnieniem zakresu działalności i okresu członkostwa); – Informacja na temat odległości od miejsca zameldowania (domu rodzinnego) – Inne informacje istotne dla składanego wniosku (informacje o chorobach, rodzinie, itp.).

4. Miejsca w pokojach będą przyznawane w oparciu o następujące kryteria, w kolejności od najważniejszego: – Dotychczasowy czas mieszkania w akademiku; – Rok studiów; – Działalność naukowa; – Działalność w organizacjach studenckich; – Inne (kryterium oceniane indywidualnie, na przykład sytuacja zdrowotna).

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres samorzad@wum.edu.pl