Obwieszczenie SKW w sprawie wyborów uzupełniających do ZSWL WUM

STUDENCKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W SPRAWIE
WYBORÓW UZUPEŁNIAJĄCYCH DO ZARZĄDU SAMORZĄDU WYDZIAŁU LEKARSKIEGO

Studencka Komisja Wyborcza Samorządu Studentów WUM ogłasza wybory uzupełniające do Zarządu Samorządu Wydziału Lekarskiego

Tegoroczne wybory odbędą się w formie elektronicznej.
W dniu 04.01.2023r., na uczelniane konto e-mail (s[nr_indeksu]@student.wum.edu.pl) każdy ze studentów otrzyma link do głosowania, który umożliwi jednorazowe oddanie głosu.

Studencka Komisja Wyborcza ogłasza następującą ilość mandatów

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO ZARZĄDU SAMORZĄDU WYDZIAŁU LEKARSKIEGO

1.    WYDZIAŁ LEKARSKI – 1 mandat

ZGŁOSZENIA KANDYDATUR

Zgłoszenie kandydata polega na:

1.    Uzupełnieniu i własnoręcznym podpisaniu dokumentu “zgoda na kandydowanie”.

2.    Uzupełnieniu i własnoręcznym podpisaniu dokumentu “formularz zgłoszeniowy”.

3.    Zapoznaniu się z uchwałą Uczelnianego Parlamentu Studentów 08/10/2021 która jest dostępna pod adresem : samorzad.wum.edu.pl/samorzad/ups/uchwaly-ups-wum/ oraz podpisaniu dokumentu “oświadczenie zapoznania się z zasadami prowadzenia kampanii wyborczej”.

4.    Przesłaniu skanów wszystkich 3 wyżej wymienionych dokumentów na adres skw@wum.edu.pl

Do ZSWL mogą kandydować wszyscy studenci Wydziału Lekarskiego.

Wszystkie wyżej wymienione dokumenty zostały zamieszczone pod treścią obwieszczenia na stronie samorzad.wum.edu.pl/

Ostateczny termin wysyłania zgłoszeń to 21 grudnia 2022 roku godzina 15:00.  Zgłoszenia nadesłanie nieprawidłowo, bądź po terminie nie będą przyjmowane.

Przewodniczący Studenckiej Komisji Wyborczej

Samorządu Studentów WUM