WUM na 33. Salonie Edukacyjnym!

6 i 7 marca w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego – Perspektywy 2020, w trakcie którego zaprezentują się najlepsze publiczne i niepubliczne uczelnie. Wśród wystawców nie może zatem zabraknąć naszej Uczelni!

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem na WUM serdecznie zachęcamy do odwiedzenia stoiska 24 (Sala Marmurowa), na którym przedstawiciele Biura Rekrutacji i Organizacji Kształcenia będą udzielać szczegółowych informacji dotyczących oferty edukacyjnej oraz zasad rekrutacji. Dodatkowo, swoją wiedzą i doświadczeniem o praktycznym wymiarze kształcenia na Uniwersytecie podzielą się z odwiedzającymi nasi studenci.

Wszyscy zainteresowani będą mogli również wziąć udział w oficjalnej prezentacji naszej Uczelni, która odbędzie się 6 marca o godzinie 12.10 w Sali Sienkiewicza.

Biuro Informacji i Promocji WUM