Dni Adaptacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

W imieniu Samorządów Wydziałowych serdecznie zapraszamy nowoprzyjętych studentów na Dni Adaptacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywające się corocznie wydarzenie skierowane do nowych członków naszej społeczności akademickiej jest doskonałą okazją do zapoznania się z murami Naszej Uczelni, zintegrowania z innymi studentami oraz pozyskania informacji na temat studiowania na pierwszym roku. Ponadto w trakcie dni adaptacyjnych odbędą się spotkania z Władzami poszczególnych Wydziałów!

DNI ADAPTACYJNE

Wydział Nauk o Zdrowiu – 27.09, godz. 10:00
Wydarzenie na facebooku

Wydział Farmaceutyczny – 28.09, godz. 11:00 – Aula Katedry i Zakładu Patomorfologii (ul. Pawińskiego 7)
Wydarzenie na facebooku

Wydział Lekarski – 28.09, godz. 12:00 – Centrum Dydaktyczne WUM przy ul. Księcia Trojdena 2a
Wydarzenie na facebooku

Wydział Medyczny – 28.09, godz. 11:00 – Centrum Dydaktyczne WUM przy ul. Księcia Trojdena 2a
Wydarzenie na facebooku

Wydział Lekarsko – Stomatologiczny – 30.09, godz. 10:00 – Collegium Anatomicum (ul. Chałubińskiego 5)
Wydarzenie na facebooku

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!